PortalForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Mir Se Erdhet Ne forumin Webalbania Ju Urojme Qaste Te Kendshme
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forum Webalbania

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantime

Prezantoni veten,informacjone mbi veten tuaj per tu njohur me mire me njeri tjetrin.
35140Thu Aug 04, 2011 5:15 am
amaksime  Прикольные форумы
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.
19237Fri Mar 27, 2009 9:01 am
DarLini Nje puthje per ke.........
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Dashuria, forca me e madhe e universit, sekretet e saj. Jeta ne cift me te bukurat dhe te keqijat.
64188Mon Mar 23, 2009 3:07 am
Baby_girl Cila eshte gjeja me e madhe qe do te benit per ate qe doni??
Asnjë mesazh i ri

Embelsia e mesazheve te Dashurise

Ketu do te gjeni te gjitha mesazhet Dashuria Ndjenje, Pasion, Emocion, Humor ETJ....
15188Thu Mar 26, 2009 7:13 am
DarLini Poezi Dashurie
Asnjë mesazh i ri

Albumi fotografik

Foto te antareve, foto makinash, kafshesh, qytetesh dhe cdo gjeje te bukur.
24364Fri Mar 27, 2009 9:13 am
DarLini Foto inter
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Arti & Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Komente, preferenca, eksperienca, muzika shqiptare e bukur apo thjesht kopje e asaj boterore.
1144Sat Feb 14, 2009 6:44 am
g-star kush kendon me bukur nje kengetar apo nje kengetare?
Asnjë mesazh i ri

Besimi Fetar

Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve.
1130Sat Feb 14, 2009 6:38 am
g-star A e din se per cfare eshte fjala?
Asnjë mesazh i ri

(Bukuria) Moda Dhe Estetika

Diskutime rreth modes ne pergjithesi, tendencat e fundit dhe shijet tuaja.
79Sat Feb 14, 2009 7:18 am
g-star Sekrete per te cene e/i bukur
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Forum I Lire

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra Te Nrdyme

Argetim per forumistet, lojra virtuale nga me te ndryshmet.
48Mon Mar 23, 2009 4:53 am
KLoDi Loja Emrave
Asnjë mesazh i ri

Tekste Kengesh

Ktu Mund Te Shkruani NJe Tekst kenge Shqip Apo Te Huaj
24Sat Feb 14, 2009 6:30 am
g-star Njoftim:::...
Asnjë mesazh i ri

Tema Shoqerore

Tema nga me te ndryshmet mbi cdo gje qe keni deshire.
515Sat Feb 14, 2009 6:26 pm
g-star A ekziston shoqeria apo dashuria e vertet nga interneti..??
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat

Ketu mund te beni muhabet pa limit...
12Thu Mar 26, 2009 7:46 am
DarLini CHAT per te gjithe no limit flisni  sa te doni
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Revista Webalbania

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve

Ktu Mund Te Vini Lajmet e Fundit NGa Bota e Yjeve
1825Wed Feb 18, 2009 1:25 am
Sexy_Girl Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf
Asnjë mesazh i ri

Big Brother Albania

Ktu MundTe gjeni Lajmet e fundit NGa Big Brother
34Thu Mar 26, 2009 7:50 am
DarLini “Mesida ishte dinamit!”
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Shkenca Natyrore / Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji

Behu pjestar i temave per te zbuluar e per te ndare me te tjere arsyen e leximin e mendjes.
410Sat Feb 14, 2009 6:27 pm
g-star Njeriu: Ujk apo Dele?
Asnjë mesazh i ri

Informatike

PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
3436Sat Feb 14, 2009 9:01 am
g-star si te rrisim shpejteesine me ADSL ....
Asnjë mesazh i ri

Letersi

Poezi, proze, romance ky drejtim kaq i bukur i shkencave shoqerore.
711Sat Feb 14, 2009 6:31 pm
g-star gjuha shqipe
Asnjë mesazh i ri

Histori

Kontribute e diskutime mbi historine e popullit tone si dhe te vendeve fqinje.
2655Sat Feb 14, 2009 6:34 pm
g-star Historia e Shqiperise - Mesjeta
Asnjë mesazh i ri

Biznesi

Bota e biznesit dhe te kapitalizmit, rregullat dhe ligjet e ekonomise.
34Sat Feb 14, 2009 6:35 pm
g-star nqs keni ndonje buznes tuaj mund te na flisni per te
Asnjë mesazh i ri

Teknologji

Gjthcka mbi Teknologjin dhe ngjarjet me te fundit mbi te
612Sat Feb 14, 2009 7:21 pm
g-star Tekno Celular: Nokia 6210 me navigator
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtaret e preferuar, futbolli shqiptar i huaj.
927Mon Feb 16, 2009 2:57 pm
g-star Ac milan...
Asnjë mesazh i ri

Basketboll

Basketbolli nje sport shume i bukur por dhe teper popullor. Lexoni ketu te rejat rreth tij.
36Sat Feb 14, 2009 6:40 pm
g-star Micheal Jordan-Legjenda e Basketbollit.
Asnjë mesazh i ri

Volejboll

Sport i bukur apo thjesht nje shenje e te kaluares...pse vetem per femrat eshte kaq i preferuar?
24Sat Feb 14, 2009 7:18 pm
g-star Cfar mendimi keni rreth nivelit te sportit te voleybollit ne shqiperi
Asnjë mesazh i ri

Sporte Ekstreme

Rreziku eshte hobby i tyre, jeta eshte sfide per ta...kenaqesia nuk ka limit me adrenalinen ne fund.
46Sat Feb 14, 2009 7:00 pm
g-star Foto Te Sporteve Ekstreme ?
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Te Tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor

E qeshura te zgjat jeten...shprehje e vjeter por shume e vertete. Shijo humorin me pikant.
873Tue Feb 17, 2009 10:34 am
Baby_girl haha viedo nam fare
Asnjë mesazh i ri

Lajme

Ketu do te gjeni dicka me teper se lajme te ndryshme dhe me te fundit
64137Wed Feb 18, 2009 1:10 am
Sexy_Girl Revista CipCop
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Ketu dua thashetheme thumbuese per njeri tjetrin, perdorni imagjinaten deri ne fund per antaret e forumit.
927Sat Feb 14, 2009 7:17 pm
g-star a e din se....
Asnjë mesazh i ri

Download Webalbania

Ktu Mund Te Shkarkoni, Programe ,Antiviruse ,Lojta ,filma ,Sisteme operative , MuzikeShkarkime per Mobile Etj
4349Fri Mar 27, 2009 8:58 am
DarLini counter strike
WWW.WebAlbania.Ch Empty
 

Stafi i Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sygjerime & Kritika

Sygjerime Ndaj Stafit dhe Forumit
414Wed Feb 18, 2009 1:12 am
Webmaster Do i kerkoja stafit ..
Asnjë mesazh i ri

Koshi

Ketu do te hidhen te gjith temat e mbylla dhe ato te pa vlera !
411Fri Feb 20, 2009 4:41 am
xhoel  l_i_xh@hotmail.com
Asnjë mesazh i ri

Ndihme

Ndihme per te rinjte e forumit por edhe per veteranet, nqs keni nje paqartesi shkruajne menjehere ketu
1017Thu Mar 26, 2009 10:59 am
DarLini Ndihme sdi te ve avatarin:(
Asnjë mesazh i ri

Kerkese!

Ktu MUnd teBeni Kerkesen Tuaj PEr Keng Programe video etj...
13Thu Mar 26, 2009 7:17 am
DarLini AMON CA JU PELQEN AQ SHUME TE BEHENI MODERNATOR NE CHAT... ! ???
WWW.WebAlbania.Ch Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 1788 artikuj
Forumi ka 164 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri blici
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 223 më Mon Aug 12, 2019 10:17 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur