Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 SmS Miqesie

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
AnDi
Antare++
Antare++
AnDi


Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:23 am

SmS Miqesie
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:36 am

kurgjo sishte me pas fam e me pas emer kryesorja ishte me dashte ni shoqe(shoqe)me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:36 am

Se di se ku gjindesh shoqja ime e perjetshme ne mua do te mbetesh e pa harruar e pa vdekshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:37 am

Me Mir Esht Te Vdesesh Se Sa Te Jetosh Kur Dike E Do E S`mundesh Ti Tregosh...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:38 am

Ate qe e quajne fillimshpesh here eshte dhe funde dhe qe te perfundosh dicka do te thote ta fillosh .siperfaqja me pasjonante mbi toke per ne eshte fytyra e njeriut .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:39 am

MBAJE SHOQERIN DHE KUR MOS E TRADHTO KUR SHOQEN ME TE NGUSHT MOS E HIDHERO .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:39 am

Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:40 am

Te dua shume kur qan te dua shume kur qesh te dua shume kur flet te dua shume sepse ekziston...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:40 am

Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:41 am

Kjo SMS eshte plot me dashuri dhe mirekuptim per ate qe ke bere per mua...je nje mikeshe e mrekullueshme... flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:41 am

Per shume njerez, miqesia qe kam une per ty eshte si nje pike e vogel e zeze, por mos harro edhe yjet nga larg duken te vogla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:41 am

Isha i merzitur dhe me dhe gezim, isha i lodhur dhe me ke mbajtur....fale teje rilinda serish dhe nuk do te mbaroj kurre se falenderuari zotin qe beri te te njoh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:42 am

Po te isha nje gjigand do te te mbaja mbi shpatulla, po te isha nje shqiponje do te te mbaja ne krahe, po te isha nje delfin do te te coja mes dallgeve te detit, por jam nje mik mund te te mbaj vetem ne zemer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:42 am

Kur te duket se asgje nuk shkon ashtu si ti deshiron...kujto se ke gjithmone nje mik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:42 am

sha i merzitur dhe me dhe gezim, isha i lodhur dhe me ke mbajtur....fale teje rilinda serish dhe nuk do te mbaroj kurre se falenderuari zotin qe beri te te njoh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:43 am

Nje dite qytetet do te braktisen dhe te gjithe njerezit do te vdesin me gezimin qe kane ekzstuar dikur. Une do te vdes me kenaqesine se te kam njohur edhe ty ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:43 am

Nqs bota do te te rrezohet mbi shpatulla, une do te jem gjithmone ketu me ty per ta mbajtur.TKXH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:43 am

Nje nga gezimet me te medha te jetes eshte Miqesia dhe nje nga gezimet me te medha te miqesiese eshte te te kesh ty si shoqe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:44 am

Nese nuk ma kthen sms-sin tu thaft ajo dor naten e marteses raft 1m bor tu nalt rryma 24or te vdekt burri pa te prek me dor hihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:44 am

E di
E di se te kam shok ,
e di se shoqe me ke,
por keshtu e beri,perenida mes nesh te lined dahuria
ndosht ste pelqj por ndoshta te nervozoj por te them te drejten ty te dashuroj osht marre per mu e di se gabova shokun qe e pata ne te u dashurova.:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
ArLiNdI


Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:46 am

E degjoj zerin tend te bukur dhe krenohem kur e di qe ti je shoqja ime me e mire, flm per miqesin tende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





SmS Miqesie Empty
MesazhTitulli: Re: SmS Miqesie   SmS Miqesie Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SmS Miqesie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: